İster Kredi Kartıyla, İster Havale ile ya da Kapıda Öde - Üstelik Üye Olana Anında %5 İndirim de Bizden Hediye!
El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı
El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı

El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı

89.00TL yerine
29.90TL
Koşulsuz İade Garantisi
Ürünü alın, beğenmezseniz 7 gün içinde geri gönderin. Sizde zahmetsiz alışverişin tadını çıkartın.
facebook-kampanyasi
El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı

Kişisel Güvenliğiniz İçin Kullanımı Yasal Olan En Verimli Cihaz. Tam 4.000.000 Volt Anlık Elektrik Akımı!

 Kullanımı çok kolaydır. Saldırgana temas etmeniz yeterli. Düğmeye basarak aktif hale getirdiğinizde yüksek akım ile çıkardığı ses ve ışık görüntüsü çok ürkütücü olduğu için temas etmeden bile saldırganın korkutur ve kaçmasına neden olur. Kullanılması durumunda öldürücü bir etkisi yoktur. Sadece bayıltır ve geçici olarak uyuşturur.

Küçük boyutları sayesinde aracınızda veya çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Şarj edilebilme özelliği sayesinde pil çıkarma takma derdi de yok. Her yaştan bay ve bayanlar kendilerini tacizden korumak, evlerinin güvenliğini sağlama, doğa gezilerinde hayvan saldırılarından korunmak için kullanabilir.

Neden Elektroşok Cihazı
Başta Amerika olmak üzere tüm dünyadaki güvenlik güçleri elektroşok cihazları ile suçluları etkisiz hale getirmektedir. Neden sizde kendinizi tehlikelere karşı yasal bir ürün olan ve sadece bayıltıcı etkili bu elektroşok cihazı ile korumuyorsunuz?

Taşınması kolay olmakla birlikte şok cihazı el fenerine benzemesi ile rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bir hal aldı. Her zaman yanınızda taşıyabilir ve bu sayede kendinizi güvende hissedersiniz.
 
Aileniz eşiniz çocuklarınız ve kendiniz kolaylıkla taşıyabilir. Kendinizi gasp, kapkaç, taciz vb. kötülüklerden koruyabilir karşınızdaki saldırganı etkisiz hale getirip adalete teslim edebilirsiniz.
 
Evinizde, Arabanızda, Seyahat Bavulunuzda, İş Yerinizde vb. Alanlarda da rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir ürün. 

Kaliteli kadife cep kılıfı ve özel kutusu ile size gelir. Ön bölümünde bulunan ışık ile fener ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Sadece sesi bile size saldırmaya kalkan insanları korkutmaya yetecektir.

Kişisel Güvenlik İçin İdeal
Bu ürünü çantanızda cebinizde aracınızda rahat rahat taşıyabilirsiniz. Kişisel güvenliğiniz için kullandığınız müddetçe yasal olarak herhangi bir problem teşkil etmez. 

Kullanım:
•    Kılıftaki şarj kablosunuz çıkartıp cihazı 8 saat şarj edin.
•    Emniyet butonunu bir kademe ileri ittirdiğinizde fener yanar. İki kademe ittiğinizde ve ateşleme butonuna bastığınızda cihaz çalışır.
•    Cihazın ön kısmındaki yatay elektrotlar arasında elektrik akımı oluşacaktır.
•    Cihazı saldırgana dokundurduğunuz an kişi etkisiz hale gelecektir..

Pil Ömrü:

•    Şarj edilebilir pilin ömrü 3-4 yıldır.
•    Pilin ömrünü en az 30 günde bir şarj ederek uzatabilirsiniz.
•    3-4 yılın sonunda içindewki pili değiştirebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gül Şeklide El Yapımı Tütsü 3-Adet Cam Bardak İçinde Çiçek Mum Bileklik Yapma Seti Homework Caddy Öğrenci Organizer Kuru Kafalı Öksüren Küllük Altın Külçe Kumbara Ahşap Araba Ahşap Araba El Mankeni Metal Küpelik Plastik Küpelik Matematiksel Zeka Oyunu Hanoi Kulesi Grill Daddy Mangal Temizleme Fırçası Loud N Clear Ses Yükseltici Kulaklık (Uzaktakileri Dinleyin) Altın Kesesi Kumbara Köpek Tasması Instant Trainer Leash 3D Silah Desenli Not Defteri Pedi Paws Kedi ve Köpek Tırnak Törpüsü 3D Silah Desenli Not Defteri Junior Balık Olta Seti Polyester Geyik Figürü Browns İpli Pratik Epilasyon Aleti Dijital Alkolmetre (LCD Ekranlı Promil Göstergeli) Polyester Dekoratif Büyük Deve Galaxy S3 Aksesuar Seti 12 in 1 Işıklı Sapan 1'inci Kalite El Çırpmaya Duyarlı 28 Ledli Şarjlı Lamba Çikolata Şelalesi Makinesi (Evinizde Çikolata Şelalesi!) Manyetik Lego 103 Parça Kırılan Çubuk Işık Aynı Zamanda Bileklik Yapın
tüm fırsatlar
  • visa electron
  • mastercard
  • visa
  • cirrus
  • cirrus