İster Kredi Kartıyla, İster Havale ile ya da Kapıda Öde - Üstelik Üye Olana Anında %5 İndirim de Bizden Hediye!
El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı
El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı

El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı

89.00TL yerine
29.90TL
Koşulsuz İade Garantisi
Ürünü alın, beğenmezseniz 7 gün içinde geri gönderin. Sizde zahmetsiz alışverişin tadını çıkartın.
facebook-kampanyasi
El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı

Kişisel Güvenliğiniz İçin Kullanımı Yasal Olan En Verimli Cihaz. Tam 4.000.000 Volt Anlık Elektrik Akımı!

 Kullanımı çok kolaydır. Saldırgana temas etmeniz yeterli. Düğmeye basarak aktif hale getirdiğinizde yüksek akım ile çıkardığı ses ve ışık görüntüsü çok ürkütücü olduğu için temas etmeden bile saldırganın korkutur ve kaçmasına neden olur. Kullanılması durumunda öldürücü bir etkisi yoktur. Sadece bayıltır ve geçici olarak uyuşturur.

Küçük boyutları sayesinde aracınızda veya çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Şarj edilebilme özelliği sayesinde pil çıkarma takma derdi de yok. Her yaştan bay ve bayanlar kendilerini tacizden korumak, evlerinin güvenliğini sağlama, doğa gezilerinde hayvan saldırılarından korunmak için kullanabilir.

Neden Elektroşok Cihazı
Başta Amerika olmak üzere tüm dünyadaki güvenlik güçleri elektroşok cihazları ile suçluları etkisiz hale getirmektedir. Neden sizde kendinizi tehlikelere karşı yasal bir ürün olan ve sadece bayıltıcı etkili bu elektroşok cihazı ile korumuyorsunuz?

Taşınması kolay olmakla birlikte şok cihazı el fenerine benzemesi ile rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bir hal aldı. Her zaman yanınızda taşıyabilir ve bu sayede kendinizi güvende hissedersiniz.
 
Aileniz eşiniz çocuklarınız ve kendiniz kolaylıkla taşıyabilir. Kendinizi gasp, kapkaç, taciz vb. kötülüklerden koruyabilir karşınızdaki saldırganı etkisiz hale getirip adalete teslim edebilirsiniz.
 
Evinizde, Arabanızda, Seyahat Bavulunuzda, İş Yerinizde vb. Alanlarda da rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir ürün. 

Kaliteli kadife cep kılıfı ve özel kutusu ile size gelir. Ön bölümünde bulunan ışık ile fener ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Sadece sesi bile size saldırmaya kalkan insanları korkutmaya yetecektir.

Kişisel Güvenlik İçin İdeal
Bu ürünü çantanızda cebinizde aracınızda rahat rahat taşıyabilirsiniz. Kişisel güvenliğiniz için kullandığınız müddetçe yasal olarak herhangi bir problem teşkil etmez. 

Kullanım:
•    Kılıftaki şarj kablosunuz çıkartıp cihazı 8 saat şarj edin.
•    Emniyet butonunu bir kademe ileri ittirdiğinizde fener yanar. İki kademe ittiğinizde ve ateşleme butonuna bastığınızda cihaz çalışır.
•    Cihazın ön kısmındaki yatay elektrotlar arasında elektrik akımı oluşacaktır.
•    Cihazı saldırgana dokundurduğunuz an kişi etkisiz hale gelecektir..

Pil Ömrü:

•    Şarj edilebilir pilin ömrü 3-4 yıldır.
•    Pilin ömrünü en az 30 günde bir şarj ederek uzatabilirsiniz.
•    3-4 yılın sonunda içindewki pili değiştirebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

Oto İçi Hava Temizleme, Nemlendirme. Rulo Satranç Takımı (Müfredata Uygundur) Uzaktan Kumandalı Yılan ( Mega ) Kettle Efes 2300 Sabunluk  Poşet Kapatıcı Kapak ( Orta Boy ) Köpek Balığı Buz Kalıbı Bomba şeklinde buzluk Mini Tost Makinesi 3561 ÇITIR VİTAMİN KATI MEYVE SIKACAĞI 2211 Elektrikli Mangal Barbekü 2102 Alevli Elektrikli Ocak 2400 Kapaklı Izgara Çift Telli ( Cvs 211 ) Kapaklı Kebapçı Izgara ( Cvs 212 ) ELEKTRİKLİ CEZVE KUMRU 1902 Saç-Sakal Kesme Makinesi 7451 Imager Kulak Burun Kıl Alma Makinesi 7750 Politer Burun Kıl Alma 7751 Trima Traş Makinesi 7602 Slim Saç Düzleştirici 7302 Yakamoz Göğüs Dikleştirici Ve Göğüs ucu gizleyici Sın Bra Hot Buns Saç Şekillendirici Mucize Toka Bumpits Saç Şekillendirici Toka Detoks Etkili Rahatlama Bandı (10 Paket). SSaç Şekillendirici, Topuz Toka. Yüz Masaj ve Temizleme seti Pilli ( 6 parça ) Saç Düzleştirici Victoria ( 7300 ) Saç Şekillendirici Hürrem 1818A Saç Örme ve Şekillendirici Sünger Tokası Saç Kurutma Makinesi 7008 Orkide
tüm fırsatlar
  • visa electron
  • mastercard
  • visa
  • cirrus
  • cirrus