İster Kredi Kartıyla, İster Havale ile ya da Kapıda Öde - Üstelik Üye Olana Anında %5 İndirim de Bizden Hediye!
El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı
El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı

El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı

89.00TL yerine
29.90TL
Koşulsuz İade Garantisi
Ürünü alın, beğenmezseniz 7 gün içinde geri gönderin. Sizde zahmetsiz alışverişin tadını çıkartın.
facebook-kampanyasi
El Feneri Şekilli Elektroşok Cihazı

Kişisel Güvenliğiniz İçin Kullanımı Yasal Olan En Verimli Cihaz. Tam 4.000.000 Volt Anlık Elektrik Akımı!

 Kullanımı çok kolaydır. Saldırgana temas etmeniz yeterli. Düğmeye basarak aktif hale getirdiğinizde yüksek akım ile çıkardığı ses ve ışık görüntüsü çok ürkütücü olduğu için temas etmeden bile saldırganın korkutur ve kaçmasına neden olur. Kullanılması durumunda öldürücü bir etkisi yoktur. Sadece bayıltır ve geçici olarak uyuşturur.

Küçük boyutları sayesinde aracınızda veya çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Şarj edilebilme özelliği sayesinde pil çıkarma takma derdi de yok. Her yaştan bay ve bayanlar kendilerini tacizden korumak, evlerinin güvenliğini sağlama, doğa gezilerinde hayvan saldırılarından korunmak için kullanabilir.

Neden Elektroşok Cihazı
Başta Amerika olmak üzere tüm dünyadaki güvenlik güçleri elektroşok cihazları ile suçluları etkisiz hale getirmektedir. Neden sizde kendinizi tehlikelere karşı yasal bir ürün olan ve sadece bayıltıcı etkili bu elektroşok cihazı ile korumuyorsunuz?

Taşınması kolay olmakla birlikte şok cihazı el fenerine benzemesi ile rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bir hal aldı. Her zaman yanınızda taşıyabilir ve bu sayede kendinizi güvende hissedersiniz.
 
Aileniz eşiniz çocuklarınız ve kendiniz kolaylıkla taşıyabilir. Kendinizi gasp, kapkaç, taciz vb. kötülüklerden koruyabilir karşınızdaki saldırganı etkisiz hale getirip adalete teslim edebilirsiniz.
 
Evinizde, Arabanızda, Seyahat Bavulunuzda, İş Yerinizde vb. Alanlarda da rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir ürün. 

Kaliteli kadife cep kılıfı ve özel kutusu ile size gelir. Ön bölümünde bulunan ışık ile fener ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Sadece sesi bile size saldırmaya kalkan insanları korkutmaya yetecektir.

Kişisel Güvenlik İçin İdeal
Bu ürünü çantanızda cebinizde aracınızda rahat rahat taşıyabilirsiniz. Kişisel güvenliğiniz için kullandığınız müddetçe yasal olarak herhangi bir problem teşkil etmez. 

Kullanım:
•    Kılıftaki şarj kablosunuz çıkartıp cihazı 8 saat şarj edin.
•    Emniyet butonunu bir kademe ileri ittirdiğinizde fener yanar. İki kademe ittiğinizde ve ateşleme butonuna bastığınızda cihaz çalışır.
•    Cihazın ön kısmındaki yatay elektrotlar arasında elektrik akımı oluşacaktır.
•    Cihazı saldırgana dokundurduğunuz an kişi etkisiz hale gelecektir..

Pil Ömrü:

•    Şarj edilebilir pilin ömrü 3-4 yıldır.
•    Pilin ömrünü en az 30 günde bir şarj ederek uzatabilirsiniz.
•    3-4 yılın sonunda içindewki pili değiştirebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

 pratik soyacak örme boyunlukyeni örme boyunluk MANGAL TEMİZLEME FIRÇASI FİNCAN KADEH ASKILIGI EL FANI CEPLİ ATKI Dik Duruş Korsesi Kola Gazını Kaçırmayan Kapak SANDALYE ÇORABI 1 TAKIM (4 ADET) BIYIKLI ATKI ÜÇLÜ BAHÇE SETİ MANGAL ŞİŞİ VE MAŞASI KALP RESİM ÇERÇEVESİ FOSFORLU ÇAKIL TAŞI Çakı Şeklinde 8'li Tornavida Seti DİŞ FIRÇALIK Gece Görüş Gözlüğü MÜZİKLİ MUM CEP TELEFONU VE TABLETLER İÇİN OTG FLAS 8 GB Pratik Kurulumlu 10 Katlı Ayakkabılık  Şekli Ayarlanabilir 6 lı Priz Çoklayıcı 4'lü Oto Bakım Seti Oto Çizik Giderici ve Pasta Cila Parlatıcı Oto Pasta Cila Parlatıcı İlk Yardım Çantası (32 Parça) Shot Bardaklı Rulet Oyunu Doğal Karbon Filtreli Suluk 11 Fonksiyonlu Baltalı Multi Tool Set Çakmak Görünümlü Mini DV Kamera Universal Kauçuk Araç Paspas Seti
tüm fırsatlar
  • visa electron
  • mastercard
  • visa
  • cirrus
  • cirrus