İster Kredi Kartıyla, İster Havale ile ya da Kapıda Öde - Üstelik Üye Olana Anında %5 İndirim de Bizden Hediye!
Zımbasız Zımba!
Zımbasız Zımba! Zımbasız Zımba! Zımbasız Zımba!

Zımbasız Zımba!

30.00TL yerine
9.90TL
Koşulsuz İade Garantisi
Ürünü alın, beğenmezseniz 7 gün içinde geri gönderin. Sizde zahmetsiz alışverişin tadını çıkartın.
facebook-kampanyasi
Zımbasız Zımba!

Artık zımbalamak için zımba teline ihtiyacınız yok!

Özel sistemi sayesinde kağıdın kendisini kullanarak zımbalama işlemi yapan bu aparat görenleri oldukça etkiliyor. Artık zımba teli bitti derdi tamamen ortadan kalkıyor. 

Hem masrafsız, hem ekonomik hem de çevreci. Bir ürünü satın almak için bu 3 faktörden daha önemli birşey yok galiba:)

Klasik zımbalama ile aynı şekilde Zımbasız Zımba'yı kağıda bastırarak uyguluyorsunuz. 


İşlem sonucunda aparat zımba teli kullanmadan 2 veya daha fazla kağıdı birbirine iliştirecek! 

Böylelikle zımbayı sökerken kağıda daha az zarar vermiş olacağınız gibi, zımba telinin bitmesi, sizi zımbalamaktan alı koymayacak! 

Mucize zımbanın sırrını merak mı ediyorsunuz?
Zımba üzerinden bastırdığınız zaman kağıtları delerek aldığı parçayı diğer ufak bir deliğe sıkıştırıyor ve kağıtları sımsıkı birbirlerine tutuşuyor. Hepsi bu. Mekanizması tasarım ödüllü ve sihir orada gizli. 

Sarı,mavi,kırmızı ve siyah renkleri mevcuttur ve karışık olarak gönderilecektir. Gönderim esnasında renklerin farklı olmasına dikkat edeceğimizi söyleyebilirir. 


İyi Fırsatlar

 pratik soyacak örme boyunlukyeni örme boyunluk MANGAL TEMİZLEME FIRÇASI FİNCAN KADEH ASKILIGI EL FANI Dik Duruş Korsesi Kola Gazını Kaçırmayan Kapak SANDALYE ÇORABI 1 TAKIM (4 ADET) BIYIKLI ATKI ÜÇLÜ BAHÇE SETİ MANGAL ŞİŞİ VE MAŞASI KALP RESİM ÇERÇEVESİ FOSFORLU ÇAKIL TAŞI Çakı Şeklinde 8'li Tornavida Seti Gece Görüş Gözlüğü MÜZİKLİ MUM CEP TELEFONU VE TABLETLER İÇİN OTG FLAS 8 GB Pratik Kurulumlu 10 Katlı Ayakkabılık  Şekli Ayarlanabilir 6 lı Priz Çoklayıcı 4'lü Oto Bakım Seti Oto Çizik Giderici ve Pasta Cila Parlatıcı Oto Pasta Cila Parlatıcı İlk Yardım Çantası (32 Parça) Shot Bardaklı Rulet Oyunu Doğal Karbon Filtreli Suluk 11 Fonksiyonlu Baltalı Multi Tool Set Çakmak Görünümlü Mini DV Kamera Universal Kauçuk Araç Paspas Seti 3 Fonksiyonlu Pratik Soyucak Cep Telefonları İçin 3 lü Batarya Set
tüm fırsatlar
  • visa electron
  • mastercard
  • visa
  • cirrus
  • cirrus